Скріншот інтерактивної мапи

В Україні створили інтерактивну мапу ремонту доріг

  Наразі на карту нанесли всі ремонти, що виконувались за кошти міжнародних фінансових організацій.

  Міністерство інфраструктури України створило онлайн-мапу, на якій можна переглянути дані про ремонт українських доріг (за 5 років тому та плани на 5 років вперед). Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль.

  "Наразі нанесли всі ремонти, що виконувались за кошти міжнародних фінансових організацій. У процесі нанесення даних по ремонтах за бюджетні кошти - дороги Карпатського краю вже є", - йдеться в дописі.

  На мапі також можна переглянути дороги міжнародного значення. "Зараз наносимо мережу доріг національного значення. Додали також основні транспортні коридори. Чотири Захід-Схід, та чотири Північ-Південь, а також дороги зони АТО. Включити їх можна шляхом вибору відповідних пунктів у меню зліва", - написав Хміль.

  Він додав, що Мінінфраструктури наразі працює над інтеграцією всіх даних на сайти популярних картографічних сервісів, а також прописують техзавдання для геоінформаційної системи.

  Як повідомляв 5.ua, громадянська мережа "Опора" створила інтерактивну мапу про кандидатів у другий тур виборів міських голів.

  Попередній матеріал
  У "Нафтогазі" повідомили, коли Стокгольмський арбітраж оприлюднить рішення щодо суперечки з "Газпромом"
  Наступний матеріал
  Польща скаржитиметься на Росію в Страсбурзі через затягування розслідування авіакатастрофи під Смоленськом
  Теги:
  Loading...