Фото osvita.com.ua

В Україні створять Міжнародний консорціум університетів

  Таке об'єднання покликане налагоджувати і координувати міжінституційну співпрацю у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій.

  Меморандум про створення Міжнародного консорціуму університетів було підписано в рамках науково-практичної конференції "Мобільність освіти, інноваційна культура та соціальна відповідальність як ресурси конкурентоспроможності європейських університетів". Цей захід відбувся 23-24 квітня в Ужгородському національному університеті за підтримки Міністерства освіти і науки України. Так, у конференції взяли участь керівники провідних вищих навчальних закладів України та Європи, посадовці та дипломати.

  Передбачається, що створення Міжнародного консорціуму університетів має на меті підвищення конкурентоспроможності в національному та міжнародному масштабах. Основними ж напрямами співпраці між сторонами-партнерами стануть організація спільних конференцій, симпозіумів, семінарів, а також підготовка та видання спільних публікацій. Крім того, об'єднання передбачає активізацію академічної мобільність студентів і викладачів, розробку спільних науково-освітніх програм і налагодження взаємовигідного співробітництва з органами влади й іншими зацікавленими сторонами.

  Так, Меморандум про створення Міжнародного консорціуму університетів підписали представники таких вищих навчальних закладів: Ужгородський національний університет, Євразійський національний університет ім. Гумільова в Астані (Казахстан), Вища школа бізнесу – Національний Університет Луїса (Польща), Поморська академія у Слупську (Польща), Західний університет ім. Васіле Голдіша (Румунія), Університет Бабеш-Бояї (Румунія), Університет ім. М. Ромеріса (Литва), Братиславський економічний університет (Словацька Республіка), Мукачівський державний університет, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Український католицький університет, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Карпатський університет імені Августина Волошина.

  Попередній матеріал
  На Черкащині посадовця-хабарника відсторонили від посади і посадили під домашній арешт
  Наступний матеріал
  Протягом вихідних бойовики обстрілювали позиції АТО і цивільних об'єктів практично по всій лінії зіткнення - Тимчук
  Теги:

  У Київському університеті аудиторію назвали на честь загиблого бійця "Правого сектора"

  Одеський університет внутрішніх справ розпочав приймати заявки на службу в патрульній поліції

  Києво-Могилянська Академія підтримала колег з кенійського університету, який постраждав від теракту ісламістів

  В університеті ім. Богомольця відкрили меморіальну дошку загиблому студенту-бійцю АТО