Фото Міноборони

В Україні стартував осінній призов до армії

  Сьогодні, 1 жовтня, в Україні стартує осінній призов на строкову військову службу.

  Відповідне розпорядження "Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні - листопаді 2015 року" ухвалене Кабінетом міністрів.

  "Міністерству внутрішніх справ, Державній спеціальній службі транспорту перерахувати до 5 жовтня 2015 р. кошти Міністерству оборони за перевезення та харчування громадян України, призваних на строкову військову службу до Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту, в сумі 983400 гривень та 157344 гривні відповідно", – йдеться у розпорядженні.

  У додатку зазначається, що призову в жовтні-листопаді 2015 року підлягають 11 тис. 6 людей. Повідомляється, що до Збройних сил буде направлено 5 тис. 206 громадян, до Нацгвардії – 5 тис. осіб, а до Держспецтрансслужби – 800.

  Нагадаємо, 20 вересня Президент України Петро Порошенко заявив, що нової мобілізації найближчим часом не планується, призов буде збережено, до того ж буде збільшено вік призовників з 18 до 20 років.

  Попередній матеріал
  Терористи поновили використання великокаліберної зброї на Артемівському напрямку - українські військові
  Наступний матеріал
  Молдова вимагає виведення російських військ із Придністров'я
  Теги:
  Loading...