mil.gov.ua

В Україні сьогодні стартують міжнародні військово-морські навчання Sea Breeze

    Багатонаціональні військово-морські навчання Sea Breeze, які пройдуть в Одеській і Миколаївській областях України, а також у північно-західній частині Чорного моря, починаються у понеділок.

    Про це повідомили в прес-центрі командування ВМС Збройних сил України, передає "Інтерфакс-Україна".

    "31 серпня - 12 вересня в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря заплановано проведення українсько-американських військово-морських навчань із запрошенням представників флотів інших країн "Sea Breeze - 2015", - йдеться у повідомленні.

    Мета навчань - відпрацювання проведення багатонаціональної операції з безпеки в кризовому регіоні. Навчання покликані підвищити рівень довіри і безпеки в регіоні, поліпшити сумісність ВМС України і ВМС країн НАТО та країн-партнерів.

    Зазначається, що в навчаннях Sea Breeze візьмуть участь до 2,5 тис. військовослужбовців. З них від України - до 1 тис. осіб, до дев'яти кораблів, 8 вертольотів і літаків, до 50 одиниць колісної техніки; від США - до 1 тис. військовослужбовців, до п'яти кораблів, до двох підводних човнів, до 40 одиниць колісної техніки, ще будуть брати участь до 500 військових з країн НАТО або програми "Партнерство заради миру".

    Нагадаємо, Україна отримає додатково $500 млн допомоги від уряду США на фінансування навчань військовослужбовців Збройних Сил України та Нацгвардії. 

    Попередній матеріал
    На сході України постійно перебувають військові РФ, які називають себе "миротворцями" - Федічев
    Наступний матеріал
    Боєць, який повернувся із зони АТО, знайшов душевну рівновагу завдяки вишиванню бісером
    Теги:
    Loading...