вибори старост 5.ua

В Україні сьогодні оберуть ще 30 старост

  Старости обираються за рішенням місцевої ради у селах та селищах об’єднаної територіальної громади за винятком її адміністративного центру.

  У неділю, 24 січня, в Україні оберуть вибори ще 30 старост. Як повідомляє Комітет виборців України, у Хмельницькій області буде обрано 13 старост, у Черкаській області – 5 старост, у Запорізькій та Рівненській областях – по 6 старост.

  Зазначимо, що в Катеринопільському районі Черкащини, зокрема, волевиявлення проходить у селах Радчиха, Єлизаветка та Суха Калигірка. Усі дільничні виборчі комісії відкрилися вчасно, повідомив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Черкаської ОДА Сергій Пасічник.

  Нагадаємо, перші вибори старост відбулися 17 січня 2016 року у селищі Ірдинь Черкаської області. Тоді явка виборців становила 46,7%. Інститут старост було впроваджено із прийняттям Закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Старости обираються за рішенням місцевої ради у селах та селищах об’єднаної територіальної громади за винятком її адміністративного центру.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко в суботу, 24 січня, заявив, що для впровадження децентраліцізації в Україні необхідно ухвалити близько 500 законів.

  Попередній матеріал
  Заступник міністра молоді та спорту збив людину на пішохідному переході
  Наступний матеріал
  У Португалії сьогодні обирають нового президента