olpictures.ru

В Україні поменшало книголюбів - дослідження

  Компанія TNS провела дослідження, яке показало, що українців, які читають книжки, стало на 5% менше, ніж п'ять років тому.

  Зазначається, якщо у другому півріччі 2010 року 27% респондентів не уявляли своє життя без книг, то в другому півріччі 2014 таких стало 22%, передає видання "Новое Время".

  У повідомленні йдеться, що тенденція зниження помітна в більш старших вікових групах, у той час як вікова група 12-24 років показує невелике зростання, свідчать дані дослідження. Так, з 2010 року на 7,2% зменшилася кількість українців, які не уявляють своє життя без читання у віці 45-65 років, на 6,8% впала кількість читаючих серед українців у віці 25-45 років.

  Цікаво, що незважаючи на розвиток інтернету і популярність електронних книг, українці воліють читати все ж паперові видання. Відсоток українців, які читають друковані книги незначно впав з 64,5% у 2011 році до 62% в 2014. При цьому більш ніж у два рази зросла частка людей, які читають електронні книги - з 6,5% в 2011 до 13,7% в 2014 році. Найбільш популярні електронні книги серед громадян віком 12-24 років.

  Попередній матеріал
  Південь Каліфорнії потерпає від паводків
  Наступний матеріал
  Військове телебачення показало бойові будні українських десантників

  Мобільні технології та соцмережі замінюють телефонні дзвінки – дослідження

  П'ять мільярдів людей не мають доступу до безпечної хірургії - дослідження

  Протягом року в Україні роботодавці урізали зарплату частіше, ніж піднімали – дослідження

  Рослини не допоможуть людству побороти глобальне потепління - дослідження