Facebook / Арсен Аваков

В Україні ліквідували ДАІ, МРЕВ і довідки-рахунки на авто

  МВС продовжує втілювати реформи, які мають допомогти побороти корупцію.

  Із сьогоднішнього дня в Україні ліквідовується ДАІ та МРЕВ, та створюються Сервісні центри МВС. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Facebook.

  "Увага автовласникам! З сьогоднішнього дня ми "вбиваємо" довідку-рахунок - королеву корупції в ДАІ, годувальницю не одного покоління даішників", - написав Аваков, зазначивши, що сьогодні відповідну Постанову підтримали у Кабінеті міністрів.

  "Головна новина: тепер при оформленні автомобіля в Сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Засвідчить - безкоштовно", - повідомив міністр.

  За новини правилами, з сьогоднішнього дня для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо:

  • Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому Сервісному центрі МВС України у присутності адміністратора Центру за пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги - тільки обов'язкові платежі, встановлені законом.

  • Нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу та надати його в будь-який Сервісний центр України. Оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса.

  • Для покупців нових автомобілів у салонах (у юр. особи) достатньо надати в Сервісний центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом.

  Попередній матеріал
  Конституційний суд встановить правомірність зростання тарифів на газ для населення
  Наступний матеріал
  Фараджаллах: В Україні є люди, які поділяють ідеологію терористів - у СБУ про них знають
  Loading...