porogy.zp.ua

В центрі оцінювання якості освіти розповіли про результати ЗНО з української мови та літератури

  В Українському центрі оцінювання якості освіти цьогорічне проведення ЗНО з української мови та літератури назвали успішним.

  Про це сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук під час прес-конференції в Києві, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми маємо всі підстави стверджувати, що ЗНО з української мови і літератури відбулося успішно. По-перше, всі роботи - майже 300 тисяч робіт - нами розпізнані, перевірені і ідентифіковані. Жодна робота не загублена, ми не переплутали жодного абітурієнта, незважаючи на те, що всі роботи були закодовані",- зазначив він.

  Окрім того, за словами Лікарчука, всі абітурієнти отримали доступ до своїх результатів.

  "Ми вперше в цьому році дали можливість їм побачити свої роботи після перевірки на сайті. Копії своїх робіт замовили більше 30 тисяч учасників ЗНО",- додав він.

  Лікарчук також повідомив, що цього року ні УЦОЯО, ні іншими відповідними службами не було зафіксовано випадків передчасного витоку інформації про зміст тестів. Крім того, директор УЦОЯО додав, що у ході проведення оцінювання не було зафіксовано жодного випадку корупційних дій.

  Попередній матеріал
  Кабмін звільнив Шкіряка і Чеботаря
  Наступний матеріал
  Глави МЗС країн НАТО після насиченої програми саміту заспівали "Ми - це мир"

  Цього року близько 23 тис. випускників завалили ЗНО

  Обурені абітурієнти пікетували Міністерство освіти через тестування ЗНО

  Для участі у ЗНО-2015 зареєструвалися майже 300 тис. абітурієнтів

  Перше тестування абітурієнтів в рамках ЗНО відбудеться 24 квітня