5.ua

В Підмосков'ї сусідів автора книги "Аеропорт" закликають доносити на нього у спецслужби

  Автор книги "Аеропорт" Сергій Лойко повідомив, що у Підмосков'ї його сусідам підкинули листи з закликами доносити на нього у спецслужби.

  Про це Сергій Лойко пише на своїй сторінці у Facebook. Автор бестселера про війну на Сході України говорить, що коли буває у Москві, сусіди його більше не запрошують на чай і обходять стороною. Виявилося, що нещодавно їм підкинули під двері листи із закликами доносити на Лойка у спецслужби.

  "Після виходу книги, коли я буваю в Москві, то мій телефон мовчить. Якщо і дзвонить, то в основному з ненормативними погрозами. На дачі сусіди мене більше не запрошують на чай, сахаються при вигляді мене чи оминають. Нещодавно кожному під двері підкинули ось такий лист. Це тільки частина його. Інша частина взагалі огидна. У листі наведені всі номери телефонів, за якими треба на мене стукати. Тільки двоє людей з усього селища зізналися мені, що отримали такі листи", - написав він.

  У листі кореспондента Los Angeles Times звинувачують у вживанні психотропних речовин та залякують ним одиноких пенсіонерів та матерів з дітьми, мотивуючи тим, що він перебував у зоні АТО і начебто може мати незареєстровану зброю.

  Попередній матеріал
  Російський суд позбавив Віру Савченко статусу громадського захисника у справі Карпюка і Клиха
  Наступний матеріал
  Віру Савченко вже відпустили з суду в Чечні - Новіков
  Теги:
  Loading...