od.gp.gov.ua

В Одеській області на черговому хабарі схопили корупціонерів із Західно-Чорноморської рибоохорони

Посадовці систематично вимагали та одержували хабарі від підприємців.

На Одещині прокуратура спільно з СБУ провели спецоперацію з викриття та затримання працівників правоохоронних органів, які систематично вимагали та одержували хабарі від підприємців. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області.

"Установлено, що група осіб, до якої входили у тому числі посадові особи управління Західно-Чорноморського басейнового управління охорони, використання, відновлення водних біоресурсів та регулювання рибальства, протягом тривало часу систематично вимагали та одержували хабарі від суб'єктів господарювання Одеси та області (вилов водних біоресурсів)", - сказано в повідомленні.

У прес-службі звітують, що за неправомірну вигоду правоохоронці повинні були не вживати заходів адміністративного та кримінального реагування на порушення правил рибальства при використанні заборонених засобів вилову та вилов біоресурсів у забороненому місці.

od.gp.gov.ua

"Учора, 23 листопада, слідчі прокуратури "на гарячому" затримали керівника відділу на черговому хабарі у 42 тис. грн та посадову особу вказаного управління під час отримання 7 тис. грн вигоди від підприємця", - йдеться в тексті.

Зазначається, що наразі триває документування злочинної діяльності інших осіб, причетних до цієї корумпованої схеми в управлінні Західно-Чорноморського басейнового управління охорони, використання, відновлення водних біоресурсів та регулювання рибальства. Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди) триває.

Як повідомляв 5.ua, на Одещині СБУ піймала слідчого поліції на хабарі. Правоохоронець вимагав кошти від мешканця Одеської області за закриття кримінального провадження за хуліганські дії, що призвели до легких тілесних ушкоджень.

Попередній матеріал
Результати першого дня переговорів Міжпарламентської ради Україна-НАТО
Наступний матеріал
У Мар'їнці затримали інформатора-коригувальника "ДНР"