sbu.gov.ua

В Одесі викрили схему отримання хабарів при підтвердженні кваліфікації моряка

В Одесі СБУ спільно з прокуратурою та поліцією ліквідувала корупційну схему отримання хабарів за підтвердження кваліфікації моряка.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За наявності певної суми грошей будь-яка особа, в тому числі без відповідної профільної освіти, мала змогу отримати документи міжнародного зразка.

За сприяння у підтвердженні кваліфікації моряка в Державній кваліфікаційній комісії Одеської регіональної філії Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків керівник однієї з крюїнгових компаній вимагав від $300 до $2000. У разі відмови від сплати грошей претендента "валили" на іспиті.

Співробітники Управління СБУ в Одеській області затримали організатора корупційної схеми під час отримання чергової частини хабара від одного з моряків.

Під час обшуків вилучено матеріали, що підтверджують факти систематичного отримання неправомірної вигоди від моряків, печатки державних кваліфікаційних комісій, та навчальних закладів, що використовуються при оформленні документів. Оперативно-слідчі дії тривають.

Нагадаємо, 9 листопада на Кіровоградщині на хабарі затримали майора Держслужби з надзвичайних ситуацій.

sbu.gov.ua

Попередній матеріал
Підбір, координацію та фінансування "тітушок" за вказівкою Януковича здійснював екс-очільник МВС Захарченко та його оточення - ГПУ
Наступний матеріал
У Києві на Подолі поліція затримала п'яного чоловіка, який стріляв із пістолета і розмахував ножем