В Одесі редактора інтернет-видання засудили за сепаратизм

  В Одесі редактора інтернет-видання засудили на три роки позбавлення волі за сепаратизм.

  Таке рішення було прийняте Суворовським районним судом, повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

  Чоловіка визнано винним у готуванні створення умов для посягання на територіальну цілісність України та незаконному придбанні і зберіганні наркотичного засобу у великих розмірах без мети збуту.

  Зазначається, що у липні цього року управлінням СБУ в області розпочато кримінальне провадження за фактом умисних дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України.

  У ході досудового розслідування установлено, що в період з січня по квітень 2015 року вказаний громадянин, будучи редактором інформаційного Інтернет-порталу, умисно створював передумови для подальшого незаконного проголошення державного утворення з проектною назвою "Бессарабія" на території Арцизького, Білгород-Дністровського, Болградського, Саратського, Тарутинського, Татарбунарського, Ренійського, Килійського, Ізмаїльського районів Одеської області.

  Зазначається, що підсудний визнав свою вину. Крім того, обвинувачений ініціював укладення угоди про визнання винуватості та погодився на покарання у вигляді обмеження волі строком на 3 роки.

  Попередній матеріал
  Американський історик написав книгу про те, як зрозуміти Донбас
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ помітила велику кількість російських сил поблизу всієї лінії зіткнення