www.rbc.ua

В Одесі правоохоронці викрили схованку з саморобними бомбами - Лубківський

  Працівники Служби безпеки України спільно з МВС в рамках нейтралізації злочинців, причетних до скоєння терористичних актів в Одесі, виявили схованку з саморобними вибуховими пристроями.

  Про це повідомляє радник голови СБУ Маркіян Лубківський, пише УНІАН.

  "Продовжуємо тему викриття і нейтралізації Службою безпеки України у взаємодії з міліцією і прокуратурою злочинців, причетних до скоєння терористичних актів в Одесі. Отже, СБУ у взаємодії в колегами з МВС України в результаті проведених оперативно-слідчих дій виявлено схованку з саморобними вибуховими пристроями (СВУ)", - написав Лубківський у Facebook.

  За словами радника, були вилучені власне СВП, один з яких побудований і підготовлений до вибуху, компоненти, що використовуються при виготовленні СВП, капсули-детонатори –у кількості 9 штук, електродетонатори - 9 шт., запалювальні трубки - 2 шт., тротилові шашки - 2 шт. (вагою 400 г і 200 г), циліндрична шашка, одна пластична речовина коричневого кольору, дві полімерні ємності об'ємом 3 л, заповнені сріблястим речовиною, 2 фрагменти полімерних коктейльних трубочок, 2 годинникових механізми, 10 елементів живлення, рукописні записи по витрачених коштів на придбання компонентів СВП.

  Як зазначив Лубківський, наразі тривають спеціальні заходи. 

  Попередній матеріал
  У мережі опубліковано відео знищення Дебальцевого бойовиками
  Наступний матеріал
  У Херсоні намагалися повісити прапор "Новоросії"

  СБУ викрила велику схованку зброї терористів, яких затримала напередодні

  Міліція на Донеччині викрила схованку зі зброєю

  Правоохоронці на Донеччині викрили підводну схованку з арсеналом зброї

  СБУ виявила дві схованки бойовиків з російською зброєю