dpsu.gov.ua

В Одесі правоохоронці виявили у громадян Туреччини 1,2 млн фальшивих акцизних марок

  В Іллічівському порту в результаті комплексу заходів, проведених співробітниками оперативних підрозділів Одеського прикордонного загону, вдалося викрити один із каналів протиправної діяльності.

  Як повідомили у Державній прикордонній службі, в порт на теплоході "Грейсвальд" з Туреччини прибули дві вантажівки Ford. Ними керували громадяни Туреччини. За оперативною інформацією транспортні засоби мали перевозити заборонені товари.

  У результаті поглибленого огляду автівок прикордонниками та працівниками фіскальної служби оперативні дані підтвердилися, в конструктивних особливостях знайшли 10 ящиків, які були запаковані акцизними марками України на горілчані вироби. В кожному ящику знаходилося приблизно по 120 тисяч марок, що в загальному могло нанести збитки державі у розмірі близько 13 мільйонів гривень.

  У діях громадян Туреччини вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Наразі триває перевірка та з’ясовуються всі обставини правопорушення. 

  Нагадаємо, у липні очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі домігся відсторонення керівника Іллічівського порту. Юрій Крук був відсторонений від виконання обов'язків на час перевірки господарської діяльності підприємства, профспілкові організації порту заявили про намір відстояти Крука на посаді керівника.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі поховали 57 невідомих бійців АТО
  Наступний матеріал
  СБУ схопила військовослужбовців, які торгували призначеним для АТО майном