Facebook / Юля Марушевська

В Одесі митники перехопили партію бурштину на 9 млн грн - штраф склав 1700 грн

Жінка середнього віку намагалася вивезти з Одеси до Стамбула 59 кг бурштину на 9 млн грн.

Про це на сторінці у Facebook повідомила керівник Одеської митниці ДФС Юлія Марушевська. 

"Цієї ночі побувала на затриманні і конфіскації. В Одеському аеропорту середнього віку жіночка з квитками на Стамбул провозила у валізах 59 кг бурштину. Його вартість приблизно 9 млн гривень. Незадеклароване каміння побачив інспектор, скануючи вантаж. Близько 3-ї ночі порушницю відпустили - вона сплатить штраф 1700 грн", - заявила Марушевська.

Марушевська також заявила: "Про нахабність злочинців говорить той факт, що вантаж жінка перевозила практично не криючись, лише трохи примотавши каміння плівкою. Зрозуміло, що вона діяла не як самостійна особа, яка везе свій багаж для його використання у власних потребах під час подорожі. Та й практично миттєвий приїзд адвоката говорить про вже налагоджену систему контрабандної діяльності", - повідомляє прес-служба територіальних органів ДФС в Одеській області.

Керівник Одеської митниці ДФС також наголосила: "Ми будемо вносити пропозиції щодо змін в українське законодавство, з одного боку, щодо полегшення ведення бізнесу, з іншого, щодо більш жорсткого покарання за злочини, пов’язані з контрабандою".

Як повідомляв 5.ua, наприкінці жовтня 2015 року заступник голови Одеської ОДА Юлія Марушевська стала начальником Одеської митниці. А згодом у програмі "Погляд" на "5 каналі" Марушевська наголосила: "У нас нові правила гри, ми не толеруємо корупцію, з якого боку вона б не була".
Facebook / Юля Марушевська
Facebook / Юля Марушевська

Попередній матеріал
На Луганщині виявили підпільний трубопровід, який перекачував пальне з Росії
Наступний матеріал
Держсекретар США приїхав з візитом до Франції
Теги:
Loading...