Одеса_акція 5.ua

В Одесі демонстранти вимагають покарати міліціонерів, які розігнали місцевий Євромайдан

  126 плакатів із знаками питання розклали активісти біля стін одеської облдержадміністрації.

  Саме стільки правоохоронців, за словами активістів, брали участь у розгоні одеського Євромайдану два роки тому, а такою акцією, кажуть учасники, прагнуть нагадати, що жодного з них не покарали.

  Активісти Євромайдану ще рік тому передали до обласної прокуратури та управління МВС звернення та відеодокази знищення міліціонерами наметового містечка та побиття мітингувальників. Однак, за словами організаторів акції, службових перевірок правоохоронців так і не відбулося.

  "Жоден міліціонер, який зносив "майдан", не був звільнений через це. Хоча законом про очищення влади передбачено, що люди, які служили диктатурі та зносили наметові містечка Євромайданів мають бути покарані", - заявив учасник акції Олексій Чорний.

  Активісти звернулися до керівництва облдержадміністрації із проханням вплинути на силовиків, щоб ті притягнули до відповідальності винних у розгоні одеського Євромайдану 2013 року.

  Нагадаємо, наприкінці серпня голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що він виступає за повний розпуск одеської міліції.

  Попередній матеріал
  Волонтери передали українським пілотам розвантажувальні жилети власної розробки
  Наступний матеріал
  Кримські татари скаржаться на Росію у ЄСПЛ
  Loading...