В Одесі активісти
5.ua

В Одесі активісти вимагають визнати Росію країною-агресором

  Під стіни міськради вийшли понад півсотні містян.

  Серед учасників акції  і представники чотирьох громадськх організацій. Крім того, активісти  вимагають скликання позачергової сесії міськради і закликають тамтешніх обранців включити до порядку денного постанову про визнання країною-агресором сусідню країну.

  Громадський порядок поблизу міськради охороняли  правоохоронці. Крім того, до будівлі доправили і військові автомобілі "Краз". 

  Тодор Пановський, активіст, наголосив: "Одеса чи не єдине місто в Україні, яке досі не визнало Росію агресором щодо України. І це нас обурює. Бо ми вважаємо, що тут досить потужний патріотичний осередок".

  "Одеса давно визначилася. Вона зробила свій вібор 2 травня. Депутатам міськвиконкому, котрі тут знаходяться, от їм треба визначитися. Вони все ж таки за Україну, яка воює з агресором, або вони - як знати - на двох стільцях", - наголосив інший активіст Марк Гордієнко.

  Андрій Котляр, заступник міського голови, пояснив: "Створена робоча група, в результаті якої буде вироблено механізм правильної подачі винесення на сесію міськради і який має бути проголосований".

  Як повідомляв 5.ua, 16 грудня 2015 року одеські депутати не захотіли визнати Росію агресором. Нагадаємо, Верховна Рада України визнала Росію державою-агресором ще в січні 2015 року.

  Попередній матеріал
  Лисенко: Мешканці Комінтернового перелякані, вони поховалися у підвалах
  Наступний матеріал
  Командир "Азову": Комінтернове відкриє бойовикам шлях на Маріуполь