112.ua

В Міноборони розповіли, що сталося з Іл-76 при евакуації з Непалу

  Коли літак Іл-76 для евакуації з Непалу злітав з Борисполя, він був повністю справний.

  Про це в ході брифінгу щодо евакуації громадян літаком Іл-76 Міноборони із Непалу заявив т.в.о. командувача Повітряних Сил ЗСУ Сергій Дроздов.

  "На нараді було визначено літак Іл-76, було визначено екіпаж на чолі з досвідченим пілотом Олександром Махольченко, пілотом-випробувачем", - каже Дроздов.

  За словами, генерала, літак був справний але на підльоті до Делі вийшла з ладу паливна автоматика одного з двигунів.

  "Коли літак злітав з Борисполя, він був повністю справний, в 2014 році літак було повністю підготовлено на Миколаївському заводі. Він був повністю готовий. При підльоті до проміжного пункту маршруту в аеропорту Делі екіпаж побачив незначні відхилення в роботі автоматики одного з двигунів. Не дивлячись на це, посадку було виконано як слід. Але після огляду двигуна було прийнято рішення про ремонт паливної автоматики двигуна – шляхом доставки нового паливного насосу. Підкреслю – точно тієї частини", - каже Дроздов.

  За словами Дроздова, на жаль, в Делі сталася затримка дипломатичної пошти і деталь підійшла на 8 годин пізніше, ніж мала прийти. Ситуацію виправив, наскільки міг, бортовий інженер літака, який самостійно налаштував роботу нової деталі. 

  Попередній матеріал
  "Барселона" розгромила "Баварію" в півфіналі Ліги чемпіонів
  Наступний матеріал
  Київському фунікулеру - 110 років
  Теги:

  Евакуйовані з Непалу українці - вдома: Іл-76 приземлився в Борисполі

  Літак Іл-76 з евакуйованими українцями прибув у Київ

  ІЛ-76 з евакуйованими із Непалу українцями прибуде до Борисполя о 02:30