В Мін'юсті презентували оновлений онлайн-реєстр корупціонерів

  Оновлений онлайн-реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення в державі, презентували в Міністерстві юстиції.

  За словами Наталії Севостьянової, першого заступника чільника відомства, система дозволить переглядати не лише загальний масив інформації, а й користуватися розширеним пошуком. У Мін'юсті зауважили, що реєстр має зацікавити як журналістів, які працюють над антикорупційними темами, так і звичайних держслужбовців.

  "Кожного дня буде доступний файл для скачування, який буде містити інформацію про тих осіб, які потрапили до цього реєстру нещодавно. То вам не потрібно знати про тих всіх 9,5 тис., які містяться в реєстрі, ви будете бачити хто останнім часом, за рішенням суду, наприклад, потрапив до даного реєстру і також моніторити ефективність боротьби з корупційними правопорушеннями в нашій країни", - зазначила Севостьянова.

  "У першу чергу буде, напевно, цікаво журналістам і громадським організаціям. Потім ось ця інформація теж технічно буде дуже user friendly для антикорупційного агентства, яке створюється. І для тих громадян, які починають працювати на державній службі", - додав заступник міністра юстиції Гія Гецадзе.

  Попередній матеріал
  Звіт Атлантичної ради показує російську роль у знищенні малайзійського "Боїнга" - Сироїд
  Наступний матеріал
  Неподалік Маріуполя правоохоронці викрили склад з боєприпасами до "Градів"