5 канал

В ході обшуків у справі Корбана вилучено чорнову бухгалтерію злочинної організації, у створенні якої підозрюють політика - слідчий

В ході обшуків були вилучені чорнові записи, які стосуються отримання грошових коштів деякими народними депутатами України.

Про це на брифінгу щодо нових обставин розслідування кримінального провадження стосовно Корбана повідомив слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління ГПУ Микола Макєєв.

"В рамках розслідування зазначеного кримінального провадження, як повідомлялося раніше, було проведено низку розшуків, зокрема за місцем проживання Геннадія Олеговича Корбана. В ході обшуків було вилучено дуже багато цікавої інформації, зокрема чорнову бухгалтерію, яка стосується діяльності злочинної організації, в організації якої підозрюється Корбан. Зокрема, були вилучені чорнові записи, які стосуються отримання грошових коштів деякими народними депутатами України", - зазначив він.

На брифінгу були продемонстровані слайди із записами бухгалтерії та із зазначенням деяких прізвищ, зокрема Філатова, Купрія, Денисенка та Парасюка. Хто саме ці люди, слідство зараз перевіряє.

Крім того, в ході обшуків було вилучено в документальному вигляді схеми рейдерських захоплень безлічі підприємств, додав Макєєв.

/
/

Нагадаємо, суд взяв лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана під варту замість домашнього арешту. Політика підозрюють у створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах та викраденні людей. 

Попередній матеріал
Оборонний бюджет на 2016 рік склав 114 млрд грн – Турчинов
Наступний матеріал
Гройсман анонсував кадрові ротації в уряді