guardiacivil.es

В Іонічному морі за перевезення мігрантів затримали трьох українців

  Берегові служби Італії та Іспанії заарештувала трьох українців за перевезення нелегальних мігрантів у Іонічному морі.

  Про це повідомляється на офіційному сайті цивільної гвардії Іспанії. Українці керували судном, що везло біженців у Італію. Гвинтокрил іспанської національної поліції, у межах європейської операції "Тритон", виявив два моторні човни, на яких були майже 60 мігрантів. Спільними зусиллями італійські та іспанські правоохоронці врятували втікачів з Африки та Сирії.

  Трьох контрабандистів, громадян України, затримали, зараз вони перебувають у в'язниці. Пасажирів човнів привезли в сицилійський порт Мессіна. За останню добу туди доправили вже майже 600 утікачів із країн Африки та Близького Сходу. Зазначимо,від початку року до Європи прибули вже 150 тис. мігрантів. За цей період у Середземному морі загинули понад 1800 нелегалів  - це у 20 разів більше, ніж за той самий період минулого року.

  Нагадаємо, наприкінці червня у Середземному морі за добу врятували майже 2,5 тис. мігрантів. Біженці намагаються дістатися Європи через Середземне море за допомогою контрабандистів, які організовують нелегальні перевезення людей.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі домігся відсторонення керівника Іллічівського порту
  Наступний матеріал
  Муждабаєв: Треба розуміти кримські реалії – це табір посиленого режиму