rus.err.ee

В Естонії з’явиться телеканал для протистояння російській пропаганді

  Естонська влада в зв’язку з напруженою ситуацією у Балтійському регіоні вирішила запустити телеканал російською мовою для боротьби з пропагандою режиму Президента Росії Володимира Путіна.

  Про це повідомляє Bloomberg, пише "РБК-Україна".

  "Ворожий потік інформації" з боку Росії спрямований на розширення розриву між естонцями і етнічними росіянами, які становлять чверть населення балтійської країни", - заявив режисер і колишній виконавчий директор Громадського ТБ Естонії, з січня - радник з психологічного захисту в комунікаційному бюро уряду Естонії Ільмар Рааг.

  Українська криза містить у собі небезпеку "штучної спроби" відродити "старі проблеми", які експлуатує Росія, сказав Рааг. Він також додав, що Естонія шукає "життєздатну" російську громаду, яка збереже свою ідентичність.

  "Причини російської пропаганди в тому, що Москва не вважає нормальні відносини між естонцями і етнічними росіянами сприятливим варіантом", - таку думку висловив Рааг.

  Як приклад російської пропаганди, радник естонського уряду навів сюжет з "доказами" підтримки Естонією нацизму, що вийшов 4 березня 2015 року на телеканалі "Росія 1". Він назвав цей російський телеканал основним джерелом інформації для багатьох етнічних росіян в країнах Балтії.

  Російськомовний телеканал в Естонії буде запущений вже у вересні цього року, який фінансуватиме держава.

  Рааг також запевнив, що з боку уряду Естонії контролю роботи телеканалу не буде. 

  Нагадаємо, що в січні цього року стало відомо, що Литва запустить телепередачу, в якій викриватиме московську пропаганду.

  Попередній матеріал
  Кабмін звільнив керівника Укрморрічінспекції
  Наступний матеріал
  У Києві білоруси відзначили "День волі"

  В Україні з’явився сервіс блокування антиукраїнської пропаганди TrolleyBust

  Клімкін закликав створити міжнародну процедуру реагування на пропаганду

  Російська пропаганда працює військовим методом з залученням психотехнологій – політтехнолог

  Литва запустить телепередачу, в якій викриватиме московську пропаганду