В Анкарі пройде всесвітній конгрес кримських татар

  Другий всесвітній конгрес кримських татар відбудеться 1-2 серпня 2015 року в столиці Туреччини Анкарі.

  Про це повідомляє прес-служба Меджлісу кримськотатарського народу. "Згідно з рішенням Організаційного комітету з підготовки та проведення II Всесвітнього Конгресу кримських татар до участі в роботі ВККТ запрошуються усі кримськотатарські громадські, політичні організації й рухи, фонди, творчі спілки/колективи, національні ЗМІ, що визнають Курултай... і Меджліс... у статусі єдиних представницьких органів кримськотатарського народу та керуються у своїй діяльності їхніми рішеннями", - йдеться в повідомленні.

  Кожна організація, що ухвалила рішення про участь у роботі заходу, делегує на конгрес не більше двох представників як делегатів. Також є можливість включити до складу своєї делегації двох учасників конгресу в статусі гостя.

  Нагадаємо, в Україні акція "Два прапора - єдина країна" стала локальним тематичним продовження кампанії "Крим - це Україна", яку реалізовують до Дня кримськотатарського прапора 26 червня. Кампанія є спільним проектом Міністерства інформаційної політики України, Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу і Меджлісу кримськотатарського народу.

  Попередній матеріал
  Організатора теракту у Бостоні Царнаєва засудили до смертної кари
  Наступний матеріал
  Британія вдвічі збільшить витрати на навчання українських військових