Усі військові бази в Україні перевірять на предмет небезпечного сусідства – РНБО

  Такий крок став наслідком пожежі на нафтобазі під Києвом, де вогонь піг перекинутись на розташовані поруч військові склади.

  Після пожежі на нафтобазі під Києвом Міністерство оборони та Генеральний штаб перевіряють усі військові бази на предмет небезпечного сусідства. Про таке в інтерв’ю "5 каналу" повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов.

  "Відразу після цього випадку дано доручення Міністерству оборони, Генеральному штабу перевірити на всі арсенали, які ще є бази військові, якраз на предмет такого небезпечного сусідства. Не повинно бути поруч ні вогненебезпечних, ні будь-яких об’єктів, які складають проблемну небезпеку для збереження зброї, боєприпасів тощо", – заявив Турчинов.

  Раніше голова РНБО повідомив, що поблизу нафтобази під Києвом розташована військова частина, на якій були потужні арсенали зброї, які могли вибухнути від високої температури. Олександр Турчинов зауважив, що тільки після доповідей Міноборони і ДСНС про те, що арсенали вивезені і нічого не загрожує, було скасовано рішення про евакуацію людей з 10-кілометрової зони.

  Також пропонуємо вашій увазі повний запис інтерв’ю секретаря Ради нацбезпеки України "5 каналу".

  Попередній матеріал
  Яценюк та представник США в ООН обговорили ситуацію на Донбасі
  Наступний матеріал
  У Житомирі влаштували свято Олімпійського прапора