telegraf.com.ua

Усі теракти в Україні готуються і здійснюються спецслужбами РФ – СБУ

  Усі теракти на території України проходять під керівництвом спецслужб Російської Федерації, їх штаби розгорнуті в Донецьку і Луганську.

  Про це очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко розповів в інтерв'ю газеті "День", інформує "Інтерфакс-Україна".

  Глава Служби безпеки заявив, що спецслужби РФ і їх представники розгорнули штаби в Луганську і Донецьку та керують підготовкою та вчиненням терористичних актів як на підконтрольній бойовикам території, так і на території, що підпорядковується Києву.

  "Зараз у Луганській і Донецькій областях діють найбільш небезпечні терористичні угруповання, які отримують фінансування та зброю з Росії. Саме вони, використовуючи сучасні міни, так звані прилипали та іншу вибухівку, здійснюють теракти на Півдні і Сході країни ", - наголошує Наливайченко.

  Також голова СБУ запевняє, що українські спецслужби затримують так званих "гастролерів".

  "Наприклад, зараз йде суд над громадянкою України, яку офіцери Головного розвідувального управління РФ направили з Луганська до Києва для здійснення теракту. Наші слідчі розслідують цю справу і вимагають довічного ув'язнення для цієї особи" – повідомив він.

  Попередній матеріал
  Спецслужби РФ проводять навчання для представників так званих "ДНР" та "ЛНР" - Наливайченко
  Наступний матеріал
  Голова СБУ прокоментував заяву Симоненка про плани провести 1 травня в Києві мітинг за участю російських колег

  СБУ затримала бойовика "ЛНР", що планував здійснити терористичні акти

  На Луганщині СБУ затримала так званого "екс-міністра ЛНР"

  СБУ видворила із України російського політолога Морозова

  Обстріл газопроводу на Луганщині визнали терактом