Дніпро, маршрутки
Дніпро, маршрутки 5 канал

Усі маршрутки повинні зникнути як клас, вони не мають права на життя – Омелян

Це та ситуація, коли правило "ринок сам усе врегулює" – не завжди правда

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував ситуацію з маршрутними перевезеннями в Україні та пояснив, чому виступає за перехід на автобусне сполучення в містах України. 

"Це та ситуація, коли ми кажемо, що ринок сам все врегулює, – це не завжди правда. Так, коли є висока конкуренція – це дуже добре. Держава повинна це стимулювати, і ми це робимо, але має бути суворий контроль. Свого часу була зроблена велика помилка, коли було накладено мораторій на будь-які перевірки. У підсумку ми отримали те, що маємо на сьогодні – абсолютна безконтрольність щодо безпеки. З 1 січня 2019 року він (мораторій – ред.) уже зупинений, дякувати Богу, і ми зараз виходимо вже на повноцінні перевірки не лише рухомого складу, а й автобаз, стану водіїв і всього іншого", – зазначає міністр.

Він наголошує: "Я переконаний, що альтернативи великим автобусам у великих містах немає. Всі маршрутки повинні зникнути як клас – у Києві, Дніпрі, Харкові. Їх не може бути, вони не мають права на життя. Це (ситуація з маршрутними таксі в Україні – ред.) було спричинено, мабуть, безконтрольністю та іншими проблемами, але так відбуватися не може, і ми докладемо всіх зусиль, щоб вони (маршрутки – ред.) зникли". 

Омелян додає: переконаний, що цього року ситуацію з маршрутними перевезеннями буде змінено. Продовження розмови – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Під Києвом на Гостомельській трасі маршрутка потрапила в потрійну смертельну ДТП – подробиці

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Газпром" не визнає рішення Стокгольмського арбітражу – Клімкін за підсумками переговорів
Наступний матеріал
Новітня "суперзброя" Путіна: чи така потужна, як про неї подейкують – "БлогПост"
Loading...