glavcom.ua

Уряд відсторонив Ігоря Лікарчука на час розслідування ГПУ

  Міністр освіти і науки Сергій Квіт запевнив, що останні події довкола Центру оцінювання якості освіти не позначаться на вступній кампанії.

  Сьогодні, 22 липня, уряд вирішив відсторонити від виконання своїх обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука на час проведення розслідування Генпрокуратурою України.

  Про це міністр освіти повідомив на брифінгу, передає INSIDER.

  "Оскільки є досить неприємна інформація, пов'язана з Українським центром оцінювання якості освіти, уряд сьогодні розглянув це питання і вирішив відсторонити від виконання своїх обов'язків на час проведення розслідування Лікарчука Ігоря Леонідовича. Дійсно є питання, на які потрібно дати відповідь", - заявив Квіт.

  При цьому міністр підкреслив: "Я особисто довіряю Ігорю Леонідовичу, вважаю його професійною і порядною людиною, з ім'ям якої пов'язана вся система незалежного оцінювання".

  Квіт також наголосив, що Міносвіти зацікавлене в об'єктивному і відкритому розслідуванні. "І саме в такому ключі ми будемо спілкуватися з Генпрокуратурою і правоохоронними органами".

  "Але ще раз підкреслюю, що Ігор Леонідович - це порядна й чесна людина. І наш Український центр оцінювання якості освіти - це надійний інструмент оцінювання якості".

  Разом з тим, міністр запевнив, що останні події довкола Центру оцінювання якості освіти не позначаться на вступній кампанії.

  Попередній матеріал
  У Житомирі затримали підозрюваних у жорсткому побитті активіста Ніколайчука
  Наступний матеріал
  Порошенко вибачився перед Луганщиною за Москаля
  Теги:
  Loading...