depo.ua

Уряд скасував прив'язку тарифу на електроенергію для міського транспорту до тарифу для населення

  Затверджений документ скасовує розпорядження Кабміну, згідно з яким вводились диференційовані тарифи на електроенергію для міського освітлення.

  Відповідне рішення закріплено урядовою постановою №1192 від 25 листопада 2015 року. Документ скасовує постанову Кабміну №881 від 26 червня 2007 року, згідно з якою тарифи на електроенергію для міського електротранспорту фіксувалися на рівні тарифів для населення, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Крім того, документ скасовує розпорядження Кабміну №761-р від 20 жовтня 2004 року, згідно з яким уряд зобов'язав НКРЕ ввести диференційовані (за часом доби) тарифи на електроенергію для міського освітлення.

  За інформацією видання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, своєю постановою №3141 від 28 грудня 2015 року зменшила понижувальний коефіцієнт, що застосовується до звичайного роздрібного тарифу на електроенергію при обчисленні пільгового нічного тарифу на електроенергію для міського освітлення з 0,25 до 0,6. Новий коефіцієнт набуває чинності з 1 березня. За заявами "Самопомочі", це призведе до зростання витрат населених пунктів на освітлення в 2,4 рази.

  Як повідомляв 5.ua, у травні 2015 року прем'єр доручив НКРЕКП позбавляти ліцензії облгази, які не забезпечують споживачів лічильниками

  Попередній матеріал
  Поліцейські застосовуватимуть усі засоби впливу для охорони громадського порядку - радник Авакова
  Наступний матеріал
  Нова поліція нараховує вже 115 тисяч правоохоронців - Аваков
  Теги:
  Loading...

  "Київпастранс" з 28 листопада підвищить тарифи на низці автобусних маршрутів

  Тарифи на залізничні пасажирські перевезення в Україні занижені, у наступному році почнеться їх підвищення - Пивоварський

  Конституційний суд встановить правомірність зростання тарифів на газ для населення

  "Нафтогаз" узгоджує з МВФ зниження тарифів для населення

  Активісти перекрили вулицю біля Кабміну, вимагають зменшення комунальних тарифів

  5 канал - трансляція наживо