mistovechirne.in.ua

Уряд скасував безкоштовне харчування для учнів початкових класів

  Водночас право на безкоштовне харчування мають учні 1-4 класів із малозабезпечених сімей.

  Кабінет міністрів України скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів з не малозабезпечених сімей. Про це повідомляє прес-служба українського уряду.

  Відтак право на безкоштовне харчування у школах мають лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, а також учні 1-4 класів із малозабезпечених сімей. Крім того, уряд звільнив від сплати за харчування дітей у дитсадках як батьків, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї не перевищує рівня прожиткового мінімуму, так і батьків дітей з малозабезпечених сімей. Водночас у професійно-технічних навчальних закладах від сплати за харчування звільняються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти-інваліди/інваліди І-ІІІ груп та діти із малозабезпечених сімей.

  В Кабміні зазначили, що фінансувати харчування дітей інших категорій можуть органи місцевого самоврядування з місцевих бюджетів.

  Додамо, що відповідно до рішення уряду від 2 лютого 2011 року, безкоштовне харчування в школах надавалося дітям 1-4 класів незалежно від фінансового стану їх сімей. 

  Як повідомляв 5.ua, у МОЗ заявили, що чинні санітарні вимоги до дитячих садочків потребують перегляду з огляду на їхню неактуальність та зарегульованість

  Попередній матеріал
  Для отримання політичного притулку в Україні недостатньо просто зізнатися в любові її народу – російський журналіст
  Наступний матеріал
  Україна отримає нелетальне озброєння від членів НАТО до початку другого кварталу - Муженко

  Українським школярам додали уроків англійської мови – Міносвіти

  Уряд прийняв рішення про пільгову ціну на газ для населення – Яценюк

  У Києві не скасовуватимуть безкоштовний проїзд для пільговиків