УПЦ КП просить КМДА вирішити долю Свято-Миколаївського храму

  Хто буде власником Свято-Миколаївського храму - просить вирішити владу столиці Київський патріархат. Днями вони надіслали відповідні листи голові КМДА та секретарю Київради.

  До таких дій священиків спонукало рішення комісії із питань власності, яка передала храм у володіння Московському патріархату. Із цим Київський Патріархат не погоджується. Вони переконують: храм належить їм, адже саме їхня громада дбала про церкву і допомагала будівництву. Крапку у конфлікті мають поставити на сесії міськради. Нагадаємо, понад 15 років тому зводити храм почала Шевченківська РДА. Проте, через брак коштів до будівництва приєдналися Київський і Московський Патріархати. Тому нині обидва вважають храм своїм.

  Єпископ Євстратій, голова інформаційного управління УПЦ КП: "Міська влада має прийняти рішення про те, щоб там була молитва і богослужіння. Ми сподіваємося, що влада прийме правильне і зважене рішення. Якщо влада відмовить - будемо далі просити, будемо звертатися до громадськості, можливо тоді будемо публічно просити".

  Попередній матеріал
  КМДА: автостанцію "Видубичі" відбудують за рік
  Наступний матеріал
  У Києві створюють Музей національної оперети
  Теги: