центр 5.ua

Уповноважений Президента привітав дітей-інвалідів у закладі на Київщині

  Із Днем захисту дітей продовжують вітати малечу. Через те, що свято припало на вихідний, його відзначають і сьогодні. Зокрема, у Броварському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що на Київщині. У ньому навчаються майже півтори сотні неповнолітніх з особливими потребами.

  Підопічним закладу - від двох до 18 років. Усі вони потребують постійного  догляду. Утім урочистий концерт дітлахи влаштували власними силами. Окрім пісень і танців, організували виставку картин та іграшок, виготовлених власноруч. Кільком вихованцям центру, які закінчили цьогоріч школу, вручили випускні дипломи, а майбутнім першачкам - побажали успіхів у початковій школі, в котру їх зарахують попри неповносправність.

  "З самого початку треба усвідомити державним інституціям і приватним дитсадкам: ніхто не має права відмовити дитинці з інвалідністю чи психічними ураженнями від надання таких послуг, як і здоровій дитині. І це треба робити на рівні адміністрування місцевої влади і з боку закону. А далі школа - з тими ж інклюзивними інтегрованими підходами", - заявив Валерій Сушкевич, уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю.

  Попередній матеріал
  Майже 4 млн українок хоча б раз у житті зазнавали фізичного насильства
  Наступний матеріал
  Терористи замаскували важку техніку на кордоні між Кримом і Україною

  В Сумах Міжнародний день захисту дітей відзначили патріотичним вишколом

  У Києві онкохворі діти взяли участь у риболовному фестивалі

  В Ужгороді діти зібрали іграшкову залізницю рекордної довжини

  У день захисту дітей Порошенко запросив до АП школярів