uatom.org

Уночі вимкнули один з енергоблоків Запорізької АЕС

  Цієї ночі, 4 жовтня, на Запорізькій атомній електростанції один з енергоблоків відключили від енергосистеми для проведення поточного ремонту.

  Про це повідомляють у прес-центрі "Енергоатому". "4 жовтня в 00 год. 22 хв. енергоблок №3 Запорізької АЕС відключено від енергосистеми для проведення поточного ремонту на обладнанні турбінного відділення. Відключення здійснено відповідно до поданої заявки", - ідеться в повідомленні компанії.

  На сьогодні на цій АЕС працюють чотири енергоблоки. "Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 3 910 МВт", - зазначають в "Енергоатомі".

  Також повідомляється, що наразі триває плановий ремонт енергоблока №6: "Йде 43 доба середнього планово-попереджувального ремонту, планове закінчення 13 жовтня 2015 року".

  Від початку цього року електростанція виробила понад 28 млрд кВт-г електроенергії. Запорізька АЕС є найбільшим енергетичнии об'єктом в Україні та Європі. На ній експлуатуються шість енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. 

  Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко підписав закони про припинення співробітництва з Росією щодо Хмельницької АЕС. 

  Попередній матеріал
  У Черкасах зіштовхнулися три легковики, є загиблі
  Наступний матеріал
  Біля лінії зіткнення зафіксовані танки бойовиків "ДНР" – Лисенко
  Теги:
  Loading...