корпус "Охматдиту"
5.ua

Університет ім. Богомольця зібрав кошти на добудову корпусу "Охматдиту"

Студенти та керівництво Національного медуніверситету зібрали гроші на покрівлю даху одного з блоків недобудованого корпусу. Загалом на завершення нового корпусу лікарні в цьогорічному бюджеті передбачені 500 мільйонів, але цього замало - на закінчення робіт необхідно утричі більше.

В Охматдиті чекають відкриття нового корпусу, де могли би розмістити тяжкохворих дітей. Та будують його від 2011 року. Два роки держава не фінансувала будівництво. Ці голі стіни коштують 390 мільйонів гривень. Та щоб довести їх до ладу і поставити необхідне обладнання - потрібно ще 1 мільярд 700 тисяч гривень.

На покрівлю даху одного з блоків новобудови студенти та керівництво  Національного медичного університету зібрали 21 тисячу гривень під час благодійної акції "Носиш ігрек-футболку - рятуєш життя".

Після закінчення будівництва у цьому корпусі буде розташований центр прийому хворих та екстреної медицини. Проте, коли новий корпус Охматдиту запрацює,ані забудовники, ані медики не знають. Наразі будівельні роботи виконані лише на 60%.

Більше – в сюжеті "5 каналу", Діана Караульна, Денис Савченко

Попередній матеріал
Жалобний мітинг за депортованими кримськими татарами відбувся у Херсоні
Наступний матеріал
Полонених ГРУшників можна обміняти на Савченко – журналіст

В "Охматдиті" відновили будівельні роботи

Кабмін і австрійські компанії працюють над проектом добудови "Охматдиту"

Столичні рятувальники здали кров для пацієнтів Охматдиту

В "Охматдит" повернули тепло