zn.ua

Укрзалізниця створить власний сервіс продажу електронних квитків

  Підрядник, який займався сервісом раніше, намагався отримати додатковий заробіток з продажу квитка.

  "Укрзалізниця" вирішила створити прозорий та більш досконалий сервіс продажу електронних квитків, повідомляють у прес-службі "Укрзалізниці".

  Як зазначається, IT-підрозділи вже створюють власне програмне забезпечення, щоб позбутися залежності від підрядника – ТОВ "УнІТ" та унеможливити фінансові зловживання.

  Як зазначив в.о. начальника департаменту корпоративної інформатизації "Укрзалізниці" Богдан Карбань, на сьогодні існує низка проблемних моментів, що стосуються взаємодії з підрядником, з банками, з процесом обслуговування платежів.

  "Найголовніша проблема у тому, що Укрзалізниця не керує цим процесом, усе організаційно та технологічно  вибудовано так, що всі процеси здійснюються лише ТОВ "УнІТ". Ця компанія намагається отримати додатковий заробіток з продажу квитка. Щоб припинити це, ми хочемо використовувати власний програмний продукт і відмовитися від залежності з боку цього підрядника, дії якого перевіряють правоохоронці", - зазначив Карбань.

  "Новий сервіс, який запрацює орієнтовно у вересні, буде більш функціональним та мобільним, зручнішим для пасажира. Це особливо важливо в умовах зростання обсягів продажу квитків через Інтернет – 28% від загальної кількості, як свідчать  показники липня поточного року", - пояснили в "Укрзалізниці".

  Нагадаємо, з 3 серпня 2015 року "Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди Харків – Лисичанськ та Запоріжжя – Київ. 

  Попередній матеріал
  Усі податкові консультації переходять від ДФС до Мінфіну і стають публічними
  Наступний матеріал
  Під виглядом європейських в РФ показово нищили російські сири – ЗМІ