Укроборонсервіс

"Укроборонсервіс" презентував нову снайперську гвинтівку для спецпідрозділів Нацгвардії

Нова зброя призначена для цільової стрільби на великі відстані і базується на знаменитій радянській гвинтівці Мосіна.

На полігоні Національної гвардії України в Петрівцях експерти-інструктори КОРД, а також частин спеціально призначення Нацгвардії провели відбір кращих зразків зброї українського виробництва для своїх підрозділів. Серед запропонованих зразків ДП "Укроборонсервіс" представило свою нову розробку – снайперську гвинтівку ВМ МП-УОС.

Спеціалісти компанії-виробника також провели показові стрільби як демонстрацію її можливостей. Повідомлення про це і фото з місця подій опубліковані на сайті держпідприємства.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Виробники запевняють: під час роботи над поліпшенням показників гвинтівки Мосіна фахівці збільшили дальність стрільби даної зброї та зменшили віддачу при стрільбі – вона зараз практично не відчувається.

Також повідомляється, що ця зброя виготовлена за стандартами НАТО і буде використана для оснащення підрозділів Нацгвардії і поліції. Прикметно, що для виготовлення гвинтівки немає необхідності проводити закупівлі за кордоном – 100% деталей вироблені в Україні.

Нагадаємо, українські правоохоронці взялися тестувати нові зразки стрілецького озброєння ще минулого тижня. За результатами випробувань визначаться, що саме купуватимуть своїм спецпризначенцям.

Попередній матеріал
Терористи можуть використати проти Франції хімічну зброю - Вальс
Наступний матеріал
Польський літак, який летів до Єгипту, здійснив аварійну посадку через загрозу вибуху