5.ua

"Укроборонпром" презентував нову снайперську гвинтівку у студії "5 каналу"

Презентований зразок буде передано на випробування до Збройних Сил України.

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" презентував нову гвинтівку для ЗСУ. Він пояснив: "Сьогодні до студії ми прийшли, щоби продемонструвати новий зразок армійської гвинтівки. Якщо точно вимовити її назву – це ВМ2 МП УОС. Гвинтівка зроблена силами підприємства, яке входить до "Укроборонпрому" – це підприємство "Укроборонсервіс". Те, що ви зараз бачите – це уже другий зразок, перший зразок – ми презентували гвинтівку калібру 12,7 підприємства завод "Маяк". Ця гвинтівка – калібру 7,62".

Посадовець зазначив: нова гвинтівка – ідентична своїм іноземним аналогам. Вона оснащена системою глушіння звуку та візуального вихлопу, універсальною планкою Пікатінні для кріплення прицілів, телескопічним прикладом. При цьому корпус гвинтівки – повністю вітчизняна розробка, виготовлена із спеціального авіаційного алюмінію, а ствол і затвор – запозичені у радянської снайперської гвинтівки Мосіна. Живлення боєприпасами, на відміну від радянського попередника, здійснюється за допомогою зйомного магазину різної ємкості (на 5 або 10 патронів).

Гвинтівка може комплектуватись імпортними оптичними системами, а окрім того черкаське підприємство "Фотоприлад" розробило і зараз доопрацьовує після випробувань власний оптичний приціл. "На сьогодні українські підприємства мають 100-відсоткову можливість виробляти цю гвинтівку", – запевнив Романов. "Після сьогоднішньої презентації ми передаємо цей зразок до Збройних Сил і чекаємо замовлення, для того щоб ця гвинтівка максимально швидко потрапила до армійських частин", – уточнив він.

Нагадаємо, уперше цей зразок було презентовано публіці на полігоні Нацгвардії у Нових петрівцях у кінці минулого року.

Попередній матеріал
Апеляцію Корбана перенесли на 22 січня
Наступний матеріал
У Мінську домовилися про звільнення понад 50 полонених з обох сторін конфлікту
Теги:
Loading...