www.orthodox-jerusalem.ru

Україну відвідають Єрусалимський та Олександрійський патріархи

  Члени правління Київського Міжнародного міжконфесійного форуму Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ, Патріарх Олександрійський Феодор ІІ та Архієпископ Кіпрський Хризостом ІІ відвідають Україну.

  Про це повідомив глава і організатор Форуму Олександр Фельдман, пише УНІАН.

  Візит відбудеться у жовтні цього року. Мета поїздки - обговорення ситуації в Україні та об'єднання зусиль, спрямованих на припинення війни і боротьбу з релігійним екстремізмом і ксенофобією у світі.

  "Увага всіх релігійних лідерів прикута до України, всі вони дуже переживають за нашу країну, підтримують її, бажають якнайшвидшого повернення спокою і стабільності", - зазначив Фельдман.

  Також він розповів, що під час зустрічі члени правління Київського Міжнародного міжконфесійного форуму Патріарх Феофіл ІІІ, Архієпископ Кіпрський Хризостом ІІ та Патріарх Олександрійський Феодор ІІ обговорили ряд питань, що стосуються необхідності очищення суспільства від зла, насильства і нетерпимості.

  "Результатом зустрічі стало рішення про те, що духовні лідери проведуть спільний молебень за Україну, під час якого закликатимуть до відновлення миру", - твердить організатор.

  Нагадаємо, нещодавно президент України зустрівся з представниками Вселенського патріархату.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих внаслідок обстрілу бойовиками Дзержинська збільшилась до трьох осіб
  Наступний матеріал
  Суд повернув 890 га Бучанського лісу у власність держави
  Теги:
  Loading...