laffington.com

Українців закликають два дні бойкотувати Facebook

  Група українських активістів, незадоволених масовими банами українських топ лідерів думок у Facebook, ініціювали акцію бойкоту цієї соцмережі.

  "Марк Цукерберг дав абсолютно неадекватну відповідь на прохання більш, ніж 50 тисяч українських користувачів. Вони просили його переглянути Процес скарг у зв'язку з масовими банами українських топ лідерів думок. Наше завдання - виразити свою солідарність з українськими топ лідерами думок і відчути, як це бути поза Facebook кілька днів", - йдеться в повідомленні групи бойкоту в соцмережі Facebook

  Активісти просять користувачів деактивувати їх акаунти на два дні.

  "Технічна причина: тисячі деактивованих акаунтів протягом 1-2 днів створять прецедент для адміністрації ФБ та медіа-привід. Для адміністрації ФБ це стане проблемою №1, яка набагато серйозніша, ніж падіння соцмережі", - йдеться в повідомленні групи.

  Активісти очікують, що таким чином зможуть привернути увагу керівництва Facebook до ситуації з банами українських блогерів. Також вони вимагають, щоб керівник і засновник соцмережі Марк Цукерберг публічно вибачився перед українськими користувачами "за примітивну і неадекватну відповідь" на їхнє прохання.

  "ФБ повинен запропонувати технічні рішення, які будуть запобігати хакам соціальної інженерії, що здійснюються фейковими акаунтами. Наприклад: верифіковані сторінки топ блогерів, "білі списки" топ блогерів. ФБ повинен запропонувати прозорий і публічний процес апеляції банів акаунтів і контенту. ФБ повинен залучити сторонні неприбуткові організації або незалежну наглядову раду", - йдеться в повідомленні.

  Як повідомлялося, Петро Порошенко звернувся до засновника Facebook Марка Цукерберга з проханням створити представництво цієї соціальної мережі в Україні. Окрім Президента, з таким проханням до Цукерберга звернулися десятки українців, чиї коментарі набрали кілька десятків тисяч лайків.

  Пізніше засновник соціальної мережі Facebook під час сесії онлайн-спілкування з користувачами відповів на запитання українців. Зокрема, він запевнив, що Росія не модерує український сегмент цієї соціальної мережі.

  За словами Цукерберга, модерацію українського сегменту Facebook здійснює офіс у Дубліні. Щодо неправильних причин блокування сторінок – він це пояснив збоєм програмного забезпечення. Крім того, засновник Facebook заявив, що у майбутньому можливе відкриття представництва в Україні.

  Попередній матеріал
  Два перших гідроагрегати запрацювали на Дністровській гідроелектростанції
  Наступний матеріал
  У Харкові військового комісара відправили на 16 діб гауптвахти за недбале ставлення до військової служби

  Марк Цукерберг відповів на запитання українців

  Президент попросив Цукерберга відкрити представництво Facebook в Україні

  Зміни в адмініструванні українського сегменту Facebook відбудуться - експерт

  Facebook запустив свій сервіс відеозв'язку