прапор Новоросії 5.ua

Українці в Іспанії затоптали прапор т. з. "Новоросії"

У Андалусії голова громадського об’єднання "Майдан Малага" забрав у марокканця прапор терористів, який той знайшов на смітнику.

На півдні Іспанії, в Андалусії,  на звичайній заправці уже не перший рік самотньо живе у фургоні бородатий Мухамед з Марокко. Він називає себе борцем за права людини. І колекціонує прапори народів, що борються за свободу. Серед інших у Мухамеда майоріє і синьо-жовтий стяг. Але в тутешніх українських патріотів зір дуже загострений. І вони помічають у Мароканця заборонену символіку – прапор терористів на Донбасі.

Голова громадського об’єднання "Майдан Малага" Володимир Калинчук пригрозив чоловікові поліцією. На що мандрівний борець за права людини пояснив, що знайшов його у смітнику і вирішив забрати, бо йому сподобалися орли. Каже, що в інтернеті не зміг знайти жодної інформації про цей прапор.

Володимир грішний прапор топче і забирає. На прощання забиває в Мухамедову голову правильні слова: "Слава Україні! Героям слава!"

Володимир Калинчук приїхав сюди на заробітки більше десяти років тому з села Торговиця Городенківського району, що на Івано-Франківщині. Тепер Володимир - голова громадського об’єднання "Майдан Малага". Так, в цьому іспанському місті був свій Майдан. Жив синхронно з київським.

За офіційними даними, 20 тисяч українців живе на півдні Іспанії. І через бойові дії на  Сході ця кількість лише збільшується.  Свою відсутність на рідній землі заробітчани компенсують пожертвами на АТО і роз’яснювальною роботою, яку ведуть серед  іспанців і туристів, щоб дати відсіч російській пропаганді. Заробітчан в Іспанії аж ніяк не поменшало, але спільне для всієї країни лихо їх дуже згуртувало і розщедрило.

Більше – в сюжеті "5 каналу", Ольга Петрів, Ян Доброносов, "5 канал"

Попередній матеріал
Зараз зупинити те, що відбувається, може смерть Путіна – нардеп
Наступний матеріал
В "ДНР-ЛНР" чекають українського наступу – депутат
Теги:
Loading...

Львівський театр ім.Заньковецької поїхав в Іспанію збирати гроші на армію

Українці з Іспанії передали чотири "швидкі" для бійців АТО

Іспанія заморозила росіянам сотні банківських рахунків

Голова МЗС Іспанії заявив Лаврову, що кримське питання має вирішуватись у Гаазі