скріншот відео Youtube/Peoplesproject

Українці створили кліп для нідерландців, де пояснили чому на референдумі треба підтримати євроасоціацію України

Волонтери з People's Project створили відеоролик, у якому розтлумачили ситуацію в Україні на аналогіях з історією Нідерландів і їх же мовою.

Кліп розміщений на каналі "Народного проекту – Всеукраїнського центру волонтерів" у відеохостингу YouTube. Волонтери звертаються до мешканців королівства Нідерланди із закликом підтримати євроасоціацію України на референдумі 6 квітня.

У кліпі звучать риторичні запитання: "Якби вам хтось сказав, що вашої мови не існує, що Нідерланди не мають своєї історії, що мова – штучно створена, а територія належить іншим країнам?"

Україна ж стикається із такими заявами вже 25 років, пояснюють волонтери. Російська пропаганда стверджує, що українці – частина російського народу, чию мову вигадали в австрійському генштабі, а територія – частина Росії. "Росія тримає Україну, придушуючи будь-які прагнення до цивілізації, демократії, до Європи. Єдиний вихід – це підтримка ЄС, вільних країн Європи", - пояснюється у відео.

"Допоможіть нашій країні позбутися радянського минулого заради європейського майбутнього! 6 квітня скажіть "ТАК" асоціації з Україною", - закликають активісти. Заключна частина ролика супроводжується "Одою до радості" Людвіга ван Бетховена – мелодією, яка є офіційним гімном ЄС. Та поясненням нідерландською мовою, що Асоціація не є вступом до ЄС.

У прес-релізі, який є у розпорядженні 5.ua, активісти пояснили свою мотивацію так:

"Друзі!

Припинення руху України на Захід. Це саме те, чого хоче Росія! Орда хоче зупинити наше повернення в сім'ю європейських країн з високим рівнем життя.
АЛЕ. Ми з вами живемо СЬОГОДНІ, дивимось в МАЙБУТНЄ і пам'ятаємо МИНУЛЕ!
Орда ж навпаки - живе лише минулим, міфами та вигаданою реальністю!
В цьому також наша з вами від них відмінність!
Сьогодні ми з вами допомагаємо солдатам на передовій, лікуємо та відновлюємо поранених. Завтра нам з вами жити в європейській Україні. Але сусідня "братня" держава масованою пропагандою намагається ввести в оману простих людей на Заході. Прикладом є і Нідерланди, де за допомогою нікому не відомих організацій, ініційовано референдум щодо Асоціації Україна-ЄС.
Давайте разом протидіяти орді! Орді, яка оголосила нам ще й інформаційну війну! Ми створили коротенький ролик, який розповідає нідерландцям про російську пропаганду та правду про Асоціацію між Україною та ЄС. (Увімкніть в плеєрі українські субтитри, якщо вони не відображаються).
Тільки масове поширення та лайки допоможуть достукатися до простих мешканців Нідерландів!
Якщо у вас є друзі в Нідерландах - покажіть їм цей ролик.
Просимо вашої активної участі.
Разом ми з вами - ВЕЛИЧЕЗНА СИЛА!
Ваші волонтери "Народного проекту"

Нагадаємо, у листопаді минулого року відеоролик волонтерів "Народного проекту" про турецькі ВПС зробив справжній фурор у Туреччині. 

Попередній матеріал
Вища кваліфікаційна комісія відкрила дисциплінарні справи стосовно 21 судді
Наступний матеріал
У Раді Європи переплутали прапори РФ і Сан-Марино
Loading...

Порошенко обговорив з прем’єром Нідерландів збереження санкцій проти Росії

Посол Нідерландів засудив фейкове відеозвернення "Азову"

Експерт: Попри рекомендаційний характер референдуму в Нідерландах, Україні не можна його недооцінювати

Референдум у Нідерландах не "вб'є" угоду про асоціацію, але несе юридичні ризики – Кулеба