5 канал

Українці стали гірше ставитися до ідеї зближення з Росією - політаналітик

Відповідно до показників соцопитування, населення України стало гірше ставитися до ідеї зближення з Російською Федерацією.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявила політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" Марія Золкіна.

"Якщо в цілому взяти по країні, то порівняно з 2013 роком майже за всіма параметрами стало населення гірше ставитися до ідеї зближення з Російською Федерацією і в економічному плані, і в плані оцінки ролі Росії для розвитку української культури. Але на сході, на півдні і на Донбасі люди не бояться, що зближення з Російською Федерацією руйнуватиме українську економіку. На заході і в центрі цього бояться переважно", - зазначила вона.

За її словами, відсоток людей, які вважають, що зближення з Росією може позитивно позначитися на зміцненні міжнародної позиції України, набагато вищий, ніж може здаватися. "Більше того, на сході і на півдні вважають, що зближення з Росією може позитивно позначитися на зміцненні міжнародної позиції України. Тобто відсоток цих людей набагато вищий, ніж може здаватися, якщо ми будемо без цифр пробувати давати оцінки", - зауважила вона. 

Нагадаємо, на думку міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Росія боїться об'єднаної демократичної України.

Попередній матеріал
У ДТП легкового автомобіля та автобуса на Донеччині постраждали 4 дитини - уточнені дані ДАІ
Наступний матеріал
Квіт: Державний центр міжнародної освіти очолить офіцер СБУ
Теги:
Loading...