tochka.net

Українці хочуть змін, але самі змінюватися не готові - опитування

  Українці хочуть змін, але самі змінюватися не готові.

  Про це свідчать результати соцопитування, яке провів Фонд "Демократичні ініціативи". Опитали більш ніж дві тисячі людей у 110 населених пунктах по всіх областях, окрім Криму.

  Мета дослідження - зрозуміти, як ми змінилися за два роки. Виявилось, що більшість українців уважає: суспільство стало значно активнішим і мобілізованішим, але не стало доброчеснішим. Далі важлива деталь: лише 2 відсотки опитаних сказали, що більше не дають і не беруть хабарі і лише 7 відсотків готові сплачувати усі податки.

  Менше 20 відсотків українців налаштовані вступати в громадські організації, контролювати владу або ж самим йти в політику. Водночас майже половина громадян жертвує на благодійність, передусім на армію, і поважає волонтерів - згідно з соцопитуванням зараз українці довіряють волонтерам більше, ніж церкві. А з державних інституцій найбільша довіра у Збройних Сил.

  Найнижчий рівень довіри мають Верховна Рада і Кабінет міністрів. Щоправда тільки у 20% українців зростає бажання брати участь у масових акціях протесту. 

  Попередній матеріал
  Теракт у Стамбулі: хто винен
  Наступний матеріал
  У Детройті стартував найбільший у світі автосалон
  Loading...