5 канал

Українці, як правило, голосують за "старих" політиків - представник соцслужби

Нові політичні партії самі винні у неможливості реалізувати запити українців голосувати за нових політиків

Про це в ефірі "5 канал" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор соціологічної служби "Рейтинг" Олексій Антипович.

"З одного боку українці завжди декларували, що вони хотіли голосувати за нових політиків, за незаплямованих в корупційних діяннях політиків, за нову якість політики. Але при цьому всьому вже багато років ми такі питання міряємо, і багато років результати свідчать про те, що українець все рівно вибирає з наявного політичного спектру", - зазначив він.

За словами Антиповича, нові політичні партії самі винні у неможливості реалізувати запити українців голосувати за нових політиків.

"Так, в нас заходять нові політичні сили, але масово не настільки, як кожен другий українець декларує, що ми би проголосували за нову політичну партію, за молодих політиків, які ще не були у владі, але тим не менше голосують за старих. Запит є, але політичні сили, напевно, самі винні, що вони не можуть їх реалізувати, тобто чогось не вистачає такого дієвого, щоб людина повірила і пішла проголосувала", - сказав директор соціологічної служби "Рейтинг".

Раніше він заявив, що 10% українців позитивно ставляться до Путіна.

Попередній матеріал
Рішення про нову хвилю мобілізації поки немає - Порошенко
Наступний матеріал
"Заяви уряду РФ були б смішні, якби не були настільки образливі": Батько пасажира MH17 написав листа Путіну
Теги:
Loading...

В Україні офіційно заборонили Компартію

Компартія програла суд проти Мін'юсту

Багато політпартій хотіли б витратити більше грошей на виборчу кампанію, ніж вони могли завести легально на свої рахунки - експерт