5 канал

Українських лікарів нарешті пустили до Росії - МЗС України

Лікарі з України прибули до СІЗО, де утримується льотчиця Надія Савченко

Українських лікарів для Надії Савченко пропустили через державний кордон Російської Федерації після телефонної розмови глав Міністерств закордонних справ України та Росії. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв.

"Після телефонної розмови міністра закордонних справ Павла Клімкіна з міністром Сергієм Лавровим ми домоглися зрештою того, щоб наших лікарів пропустили через кордон. Вони сьогодні тільки ближче до обіду перетнули кордон, їм дали дозвіл, і я розмовляв з нашим Генеральним консулом у Ростові, вони вже прибули на місце, але, звичайно, їх не пустили до Надії", - сказав він.

Макеєв додав: "І ми все ж таки сподіваємося, що такий допуск їм буде надано, хоча сьогоднішня заява міністерства закордонних справ Російської Федерації, мовляв, "мы старались, старались, но не смогли", свідчить про те, що насправді у тих відповідальних осіб, які приймають рішення, немає нічого святого".

Нагадаємо, акції за звільнення Надії Савченко прокотилися світом. Напередодні ж Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС та США посилити тиск на РФ задля звільнення української льотчиці. Представники Євросоюзу і Сполучених Штатів висунули вимоги до РФ щодо негайного звільнення викраденої українки.

Попередній матеріал
Стан Савченко досить важкий: є лічені години, щоб міжнародна спільнота змусила Путіна її відпустити - нардеп
Наступний матеріал
МЗС України назвало дії РФ щодо Савченко "свідомою і цинічною розправою"
Теги:
Loading...

FreeSavchenko: акція на підтримку Савченко по всій Україні

"Надю, їж!" - у Харкові розпочалася безстрокова акція на підтримку Надії Савченко

Порошенко: Ми вжили всіх можливих заходів тиску на РФ і вимагаємо звільнити Савченко без будь-яких умов

Савченко в російському суді: "Майдану в Росії бути!"

Полозов: Савченко ізолювали за вказівкою "ззовні"

5 канал - трансляція наживо