ЗНО flickr.com

Український центр оцінювання якості освіти назвав ключові дати ЗНО-2016

  Реєстрація охочих взяти участь в основній сесії ЗНО 2016 року розпочнеться 1 лютого.

  Про це під час прес-конференції заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає "Укрінформ".

  "Підготовка до ЗНО відбувається в межах затверджених календарних планів. Воно має відбутися відповідно до раніше оприлюднених термінів. Зокрема реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у ЗНО, передбачається розпочати 1 лютого і завершити 4 березня", - зазначив він.

  Карандій закликав потенційних учасників уже сьогодні приділити увагу таким питанням, як визначення переліку предметів, з яких вони бажають проходити ЗНО, а також потурбуватися про оформлення документів, що засвідчують їхню особу, зокрема паспортів. Він також уточнив, що основна сесія ЗНО проходитиме з 5 травня до 17 червня, а додаткова - із 14 червня до 4 липня 2016 року.

  "Тестування має розпочатися 5 травня з трьох предметів, зокрема з української мови, математики, історії України, результати яких будуть зараховані як результати вступних іспитів, а також державної підсумкової атестації за підсумками загальноосвітньої школи. Тестування будуть проведені відповідно 5, 11 та 13 травня. ЗНО з інших предметів буде проведено з 3 по 17 червня. Також передбачається додаткова сесія з середини червня до початку липня - для тих осіб, які не зможуть пройти ЗНО під час основної сесії", - сказав директор УЦОЯО.

  Він додав, що для осіб, які бажають спробувати себе у ЗНО, подивитися на особливості його проведення, пропонується участь у пробному тестуванні. Його проводять регіональні центри оцінювання якості освіти. Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться з 5 січня і триватиме до 30 січня. Це тестування платне, і вартість його становить 111 грн.

  Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня, з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, а також з біології, історії України, математики, фізики, хімії - 9 квітня. 

  Нагадаємо, з 2017 року в Україні буде запроваджена 12-річна шкільна освіта.

  Попередній матеріал
  Швеція готова виділити Україні позику у $100 млн - посол
  Наступний матеріал
  Новий адвокат Корбана заявила про тиск з боку судді і пішла геть з засідання
  Теги:
  Loading...