ugearsmodels.com

Український стартап, що робить 3D-пазли з дерева, запустив кампанію зі збору коштів на Kickstarter

  За добу команда зібрала понад $27 тис. із запланованих $20 тис. Збір коштів триватиме ще 33 дні.

  Український стартап Ugears (раніше називалися Ukrainian Gears) виготовляє пазли з дерева, з яких можна скласти, приміром, годинник, метроном або трамвайчик на рейках. 24 листопада команда запустила кампанію на Kickstarter, щоби зібрати $20 тис.

  Як пише Ain.ua, мета кампанії - просування на західних ринках, хоча заявлена сума - досить скромна. "Це краще, ніж витратити багато грошей на рекламу. Ми хочемо, щоб на світовому мас-маркеті дізналися торгову марку з України, а Kickstarter - це "парадний вихід", - пояснив засновник проекту, технічний дизайнер Денис Охрименко.

  Пазли від Ugears вже продаються в Польщі та Німеччині, за словами Дениса, є пропозиції навіть від дистриб'юторів з Австралії та Японії. Спроби рекламувати пазли у США через Facebook отримали позитивні відгуки.

  Видання зазначає, що проект стартував у червні минулого року. Спочатку ідея полягала в тому, щоб робити пазли для дорослих, але вийшов продукт, який подобається і дітям. Сьогодні конструкції для проекту придумують вже кілька дизайнерів, а ще сотні ідей тільки чекають свого втілення.

  За добу після старту кампанії проект понад $27 тис. із запланованих $20 тис., а попереду ще 33 дні.

  Попередній матеріал
  У Генштабі пояснили, що означає заборона бійцям АТО на відкриття вогню
  Наступний матеріал
  У США науковці показали еволюцію усмішки за останні 100 років
  Теги: