Український боксер хоче отримати російське громадянство

  Український боксер Станіслав Каштанов має намір отримати російське громадянство.

  Російськи боксерський промоутер Володимир Хрюнов повідомив, що український спортсмен Станіслав Каштанов отримав ліцензію РФ професійного боксу і тепер буде вважатися російським боксером. Про це Хрюнов розповів у коментарі "Р-Спорт", передає "РБК-Україна".

  "У нас останнім часом тривала полеміка з українською стороною, і в п'ятницю Європейський боксерський союз виніс рішення про те, що Станіслав Каштанов має право отримати боксерську ліцензію, незважаючи на перешкоди української сторони", - заявив Хрюнов.

  "Каштанів пройшов повне медичне обстеження. Тепер він буде виступати в якості російського боксера. На сьогоднішній день він отримав реєстрацію і подав документи на громадянство. Я тепер промоутер Станіслава, ми домовилися про трирічну співпрацю. Станіслав виступить 5 квітня в Ногінську вже з ліцензією Російською федерацією професійного боксу. З великою часткою ймовірності його суперником стане колумбієць Едісон Міранда", - додав він.

  У повідомленні йдеться, що Станіслав Каштанов виступає в другій середній вазі. На рингу Кашатанов провів 32 бої з яких переміг в 31.

  Попередній матеріал
  Особисті дані Обами, Путіна і Меркель були випадково розголошені перед самітом G20
  Наступний матеріал
  Члени норвезького уряду не поїдуть до Москви на парад 9 травня через агресію РФ проти України

  Українська шахістка отримала з рук Путіна російське громадянство

  Окупанти депортували з Криму 22 дитини-сироти, що відмовилися приймати російське громадянство

  Олег Сенцов автоматично отримав російське громадянство – омбудсмен

  З 1 січня кримчани мають платити за російське громадянство