univ.kiev.ua

Українські виші вперше потрапили до престижного британського рейтингу

Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Харківський національний університет імені Василя Каразіна розмістилися на 601-800 місцях.

Українські університети вперше ввійшли до переліку авторитетного британського рейтингу Times Higher Education World University Rankings.

Як пише "Новое время", Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Харківський національний університет імені Василя Каразіна розмістилися на 601-800 місцях – у цьому діапазоні система рейтингу не визначає конкретні позиції.

Виконавчий директор Аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний прокоментував потрапляння українських університетів у рейтинг. За його словами, це обумовлено нинішнім розширенням рейтингу від Топ-400 із 41 країни до Топ-800 з 70 країн.

"Власне, українські університети розмістилися в хвості на позиціях 601-800. Треба розуміти, що рейтинг Times більш націлений на ранжирування світових дослідницьких університетів, а для абсолютної більшості українських вузів ключовою є саме освітня функція. Обидва наших університету мають дуже слабкі позиції в показниках дослідження і цитованості наукових праць, значно слабкіші, ніж університети сусідніх Польщі, Чехії, Литви, Угорщини та Росії ", - зазначив Стадний.

Видання зазначає, що очолює рейтинг Каліфорнійський технологічний інститут (США), друге місце посідає Оксфорд (Великобританія), третє - Стенфорд (США), четверте - Кембридж (Великобританія), п'яте - Массачусетський технологічний інститут (США).

timeshighereducation.com

timeshighereducation.com

Як повідомляв 5.ua, 5 вересня Кабмін підтримав постанову, що започатковує фінансову автономію українських вишів.

Попередній матеріал
Унікальний безпілотник, надійний бункер та система керування боєм – волонтери звітують про досягнення
Наступний матеріал
Підручники для 4-го і 7-го класів надруковані, але їх потрібно викупити – нардеп
Теги:
Loading...