Фото flot.sevastopol.info

Українські ВМС відігнали від кордону кораблі ЧФ РФ

  Військово-морські сили Збройних сил України виявили в безпосередній близькості від України кораблі Чорноморського Флоту Росії.

  ВМС України спільно з морськими прикордонниками забезпечили недопущення перетину морської ділянки державного кордону кораблями ЧФ РФ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  У ході українсько-американських навчань Sea Breeze Військово-морські сили Збройних сил України виявили в безпосередній близькості від територіальних вод і в морській економічній зоні України кораблі Чорноморського флоту РФ: сторожовий корабель "Ладний" і малий протичовновий корабель "Суздалєц". Обидві одиниці ЧФ РФ вже не перший день виявляють неприховану цікавість до заходів, які проводять учасники міжнародного навчання.

  Зважаючи на те, що подібне відбувається в умовах неоголошеної агресії РФ проти України, а також з метою недопущення перетину морської ділянки державного кордону, в море вийшли чергові сили ВМС ЗС України, цілі ідентифікувала піднята в небо морська авіація. Крім того, підрозділи військ берегової оборони вели спостереження за непроханими гостями засобами розвідки та супроводження артилерійськими системами. З часом "Ладний" відійшов на південь від Одеси.

  Дії російських кораблів жодним чином не вплинули на хід українсько-американських навчань Sea Breeze, запевнили у Міноборони. 

  За останні три місяці сторожовий корабель російського ЧФ "Ладный" вже вдруге опинився поруч з територіальними водами України. 4 червня цього року цей корабель вже перебував у безпосередній близькості від морської ділянки українського кордону на рекомендованому шляху цивільних суден, що складало загрозу безпеці мореплавства, і відійшов тільки після того, як українські військові моряки і прикордонники "натякнули" йому на це своїми рішучими діями.

  Попередній матеріал
  Порошенко: У разі введення воєнного стану в Україні зміни до Конституції прийматися не будуть
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав указ про забезпечення проведення демократичних місцевих виборів 25 жовтня