Facebook / Радіо ЄС

Українські та іноземні дипломати заспівали гімн України

  У зйомках кліпу взяли участь представники України за кордоном та європейські дипломати у Києві, а також співаки, журналісти та громадські діячі.

  До Дня Незалежності України "Радіо ЄС" підготувало відеокліп, у якому українські та іноземні дипломати, журналісти та блогери співають гімн України та вітають державу та народ із святом. Кожен з них проспівав один рядок повної версії гімну.

  У проекті взяли участь посол Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне, посол Великої Британії Саймон Сміт, посол Латвії Аргіта Даудзе, посол Литви Марюс Януконіс, посол Канади Роман Ващук, заступник посла Норвегії Річард Скарборо, посол Данії Крістіан Донс Крістенсен, дипломат представництва ЄС в Україні Гусман Гарсія Родрігес, українські виконавці Ніна та Тоня Матвієнко, Олег Скрипка, Джамала, Lilu, Арсен Мірзоян, Валерій Харчишин, журналістка Мирослава Гонгадзе, грузинський актор Дімітрій Алавідзе. Також по рядку проспівали українські дипломати Андрій Дещиця у Польщі, Андрій Олефіров у Фінляндії, Олександр Щерба в Австрії (з донькою Ксенією), Тетяна Іжевська у Ватикані, Олег Шамшур у Франції та генконсул України в Мюнхені Вадим Костюк.

  Кліп був опублікований на сторінці "Радіо ЄС" у Facebook із таким супровідним текстом: "Друзі, нас аж розпирає!!! Ми в захваті від чуйності та небайдужості, від підтримки та щирості, від співучасті і співучості людей, які приєднались до нашого проекту! З Днем Незалежності, європейська країно!".

  Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі відзначили День Незалежності урочистим мітингом
  Наступний матеріал
  Курков: Японія проводить паралель між окупацією Криму та Курил
  Теги:
  Loading...